İmsakiye 2018

Yaşam Tarzı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,1 MB
  • Version 4.1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Maviay
İmsakiye 2018, Diyanetin yayınladığı verilere göre hazırlanmış olan ramazan ayı için imsakiye uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz İmsakiye 2018 mobil uygulaması sayesinde imsakiye saatlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Diyanet İşleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu veriler doğrultusunda hazırlanmış olan İmsakiye 2018 mobil uygulaması iftar saatler,  sahur saatleri, namaz saatleri ve daha bir çok dini konu hakkında sizlere bilgi akışı sağlayacaktır. 

Uygulamanın içerikleri tamamen ücretsiz Ramazan ayına özel olarak geliştirilmiştir. Eskiden her yerde dağıtılan takvimler artık yerini yavaş yavaş mobil cihazlara bıraktı. Her gün imsakiye bilgilerini takviminizden bakmak yerine mobil cihazınızdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Yeni tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir Ramazan uygulamasına sahip olmak isterseniz İmsakiye 2018 mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz. 

Sahur ve iftar vakti uyarıları sayesinde iftarın saatine ve sahurun saatine yakın uyarı alırsınız. Bu da sahur saatini kaçırma durumunuzun önüne geçecektir. İftarınızı açmadan yemek duası yapmak isterseniz yine İmsakiye 2018 mobil uygulamasına başvurabilirsiniz. Telefonunuz sallayarak Ramazan davulu çalabilirsiniz, bu da sahura kalacakları uyandırmak için muhteşem bir yöntem olacaktır. Sahur vakitlerini kaçırmadan orucunuzu tutmak için İmsakiye 2018 mobil uygulamasının içeriklerinden faydalanın. 

İmsakiye 2018 indir
DİĞER SÜRÜMLER