İmsakiye 2018

Yaşam Tarzı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.4 MB
  • Version 2.3.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Abdullah Karaca
İmsakiyeler: 2018 İmsakiye uygulamasını IOS cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Her sene Ramazan ayında en çok indirilen imsakiye uygulaması olmayı başaran İmsakiyeler: 2018 İmsakiye mobil uygulamasını sizde IOS  işletim sistemine sahip akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan içerikler Diyanet İşleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. 

Ramazan ayında en çok ihtiyacınız olan doğruluğu kanıtlanmış bir imsakiye uygulamasıdır. Uygulama sayesinde sahur saatlerini, iftar saatlerini anında cep telefonunuzdan görebilirsiniz. Türkiye'nin 81 ilinin imsakye bilgilerine de erişim sağlayabilirsiniz. Diyanet'in yayınlamış olduğu Türkiye'nin tüm il ve ilçelerini ve Kıbrıs'ı içeren İmsakiyeler uygulamasında, isterseniz bugünü, isterseniz tüm Ramazan ayını görebilirsiniz. 

Günlük bilgiler, aylık bilgiler, iftar ve sahur hatırlatma sistemi ve daha bir çok bilgiyi İmsakiyeler: 2018 İmsakiye mobil uygulamasından bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde ayarlayacağınız uyarı ses sistemi sayesinde sahur vaktinde telefonunuz sizi uyandıracaktır. 

Ramazan ayını cep telefonunuzdan takip altında tutmak isterseniz İmsakiyeler: 2018 İmsakiye uygulamasının bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Sahurları, iftarları kaçırmamak için İmsakiyeler: 2018 İmsakiye mobil uygulamasının doğru bilgilerinden faydalanın. 

İmsakiye 2018 indir
DİĞER SÜRÜMLER